0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
TT-CUP
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۰
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۱:۵۵
Denys Scherbak
۳
۱
Oleksandr Shkurupii
Finished
۰۹:۲۰
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۲:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۱
۳
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
Denis Kebalo
۱
۳
Alexey Krutko
Finished
۰۹:۵۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Roman Rybachuk
Finished
۰۰:۵۵
Ilya Semenyuk
۱
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۳:۲۵
Serhii Berezynskyi
۱
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۴:۵۵
Vladislav Ivanchatenko
۳
۱
Sergey Pokydko
Finished
۰۹:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۱
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۳:۵۵
Kubrak Sergey
۳
۰
Viktor Kikot
Finished
۰۹:۵۵
Evgeniy Pismenny
۲
۱
Serhii Boiko
inprogress
۱۰:۲۰
Alexander Dzyabura
۰
۱
Vadim Komar
inprogress
۱۰:۲۵
Oleksii Tkachuk
-
-
Yaroslav Vorsulyak
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۵
Roman Rybachuk
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۲۵
Jaromir Zlamal
۱
۳
David Prusa
Finished
۰۰:۵۰
Serhii Berezynskyi
۳
۰
Roman Rybachuk
Finished
۰۴:۲۵
Kotlyarevskiy Semen
۱
۳
Miller Montealegre
Finished
۰۴:۳۰
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Roman Rybachuk
Finished
۰۵:۲۵
Yevhenii Faflei
۳
۱
Igor Petryshyn
Finished
۱۰:۰۵
Valdek Putkemaa
۲
۲
Vootele Vaher
inprogress
۱۰:۱۵
Yury Abroskin
۰
۱
Mykola Kyselyov
inprogress
۱۰:۲۵
Pedro Navarro
-
-
Jose Gallego
بازی شروع نشده است
۱۰:۴۰
Czech Republic
Pro League
Pavel Gireth
۳
۲
Petr Bradach
Finished
۰۱:۳۰
Daniel Kouble
۱
۳
Vlastimil Pecka
Finished
۰۳:۰۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۱
Petr Bradach
Finished
۰۱:۰۰
Karel Brozhik
۳
۰
Jakub Jenicek
Finished
۰۱:۳۰
Jakub Hradecky
۲
۳
Julius Lazar
Finished
۰۲:۳۰
Karel Brozhik
۳
۱
Vladimir Jelinek
Finished
۰۰:۳۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۰
Eric Maresh
Finished
۰۲:۰۰
Julius Lazar
۳
۱
Daniel Kouble
Finished
۰۵:۰۰
Vlastimil Pecka
۰
۳
Julius Lazar
Finished
۰۶:۳۰
Robin Pacha
۳
۲
Julius Lazar
Finished
۰۸:۰۰
Jakub Jenicek
۲
۳
Karel Brozhik
Finished
۰۰:۰۰
Petr Bradach
۰
۳
Eric Maresh
Finished
۰۰:۰۰
Eric Maresh
۳
۰
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۳۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Jakub Jenicek
Finished
۰۱:۰۰
Julius Lazar
۱
۳
Robin Pacha
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Hradecky
۳
۱
Daniel Kouble
Finished
۰۴:۰۰
Robin Pacha
۲
۳
Vlastimil Pecka
Finished
۰۴:۳۰
Petr Svec
۰
۳
Filip Picka
Finished
۰۰:۰۰
Krystof Lotrek
۱
۳
Adolf Huttl
Finished
۰۰:۰۰
Adolf Huttl
۳
۰
Petr Radim
Finished
۰۰:۳۰
Filip Picka
۳
۰
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۳۰
Vojtech Novotny
۲
۳
Petr Svec
Finished
۰۱:۰۰
Josef Toth
۲
۳
Krystof Lotrek
Finished
۰۱:۰۰
Josef Toth
۱
۳
Petr Radim
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svoboda
۳
۱
Vojtech Novotny
Finished
۰۱:۳۰
Adolf Huttl
۳
۲
Krystof Lotrek
Finished
۰۲:۰۰
Filip Picka
۲
۳
Petr Svec
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۳:۰۰
Ludek Madle
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۰۴:۰۰
Zdenek Bron
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۰۵:۳۰
Vlastimil Pecka
۰
۳
Jakub Hradecky
Finished
۰۵:۳۰
Pavel Vilhelm
۰
۳
Zdenek Bron
Finished
۰۶:۰۰
Daniel Kouble
۱
۳
Robin Pacha
Finished
۰۶:۰۰
Robin Pacha
۳
۰
Jakub Hradecky
Finished
۰۷:۰۰
Zdenek Bron
۳
۰
Ludek Madle
Finished
۰۷:۰۰
Jakub Hradecky
۳
۲
Vlastimil Pecka
Finished
۰۷:۳۰
Zdenek Bron
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۰۸:۰۰
Jaroslav Prokupek
۰
۱
Jan Briska
inprogress
۱۰:۳۰
Milan Regner
۰
۱
Tonar Lukas
inprogress
۱۰:۳۰
Petr Otruba
۰
۰
Vaclav Svoboda
inprogress
۱۰:۳۰
Martin Pavliska
۱
۰
Sebastian Kasnik
inprogress
۱۰:۳۰
Europe
TT Elite Series
Makajew Maciej
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۰:۳۰
Michal Minda
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۱:۱۵
Karol Dzida
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۴۵
Igor Misztal
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Petr David
۳
۱
Artur Daniel
Finished
۰۰:۰۰
Piotr Michalski
۳
۱
Karol Dzida
Finished
۰۰:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۱:۰۰
Igor Misztal
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۰۲:۰۰
Piotr Michalski
۳
۲
Michal Minda
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۲
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۲:۳۵
Makajew Maciej
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Igor Misztal
۳
۱
Piotr Chodorski
Finished
۰۳:۳۰
Marcin Jadczyk
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۰۴:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۰
Mariusz Koczyba
Finished
۰۴:۱۵
Makajew Maciej
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۴:۳۰
Piotr Chodorski
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۵:۰۰
Michal Minda
۳
۰
Mariusz Koczyba
Finished
۰۵:۱۵
Igor Misztal
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۵:۳۰
Piotr Michalski
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۷:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Makajew Maciej
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۸:۳۰
Igor Misztal
۲
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۸:۵۵
Adam Dosz
۳
۰
Jakub Krawczyk
Finished
۰۹:۴۵
Artur Daniel
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۰:۰۰
Maciej Podsiadlo
۲
۲
Matkowski Jakub
inprogress
۱۰:۱۵
Petr David
۰
۱
Josef Braun
inprogress
۱۰:۳۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Yan Krol
۱
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۰:۰۰
Vadim Smetenko
۲
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۰:۴۵
Igor Akimov
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۰۰
Yan Krol
۳
۰
Andrey Burdakov
Finished
۰۱:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۰
Sergey Kalenik
Finished
۰۱:۴۵
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۲
Igor Akimov
Finished
۰۲:۳۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Yan Krol
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Kalenik
۲
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۳:۱۵
Andrew Grabski
۳
۲
Vadim Smetenko
Finished
۰۳:۴۵
Andrey Burdakov
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kalenik
۳
۲
Vadim Smetenko
Finished
۰۴:۴۵
Andrey Burdakov
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Buluy
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۳۰
Andrew Grabski
۳
۰
Sergey Kalenik
Finished
۰۶:۱۵
Sergey Kireev
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۸:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Oleksandr Ivashkin
Finished
۰۹:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۰
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۹:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۰
Anton Ryabukhin
Finished
۰۹:۳۰
Artem Maksimenko
۲
۳
Anton Ryabukhin
Finished
۱۰:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۱
۰
Oleksandr Ivashkin
inprogress
۱۰:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۰
Rodion Pirveli
inprogress
۱۰:۳۰
Germany
Challenger Ochsenhausen
Dillon Chambers
۱
۳
Huzjak Josip
Finished
۰۰:۲۰
Dennis Klein
-
-
Carlo Rossi
inprogress
۱۴:۲۰
Russia
Liga Pro
Andrey Shmakov
۱
۳
Igor Zemit
Finished
۰۰:۳۰
Bogdan Grebenyuk
۳
۱
Artem Tsitselsky
Finished
۰۰:۴۵
Kirill Puzankov
۳
۱
Alexander Zhelubenkov
Finished
۰۰:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Aleksey Kazakov
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۱:۱۵
Sergei Ogai
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Nikita Sukharnikov
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۳
۲
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۱۵
Alexey Vlasov
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۲:۱۵
Anatoly Ilin
۰
۳
Sergei Ogai
Finished
۰۲:۳۰
Nikolay Zhurba
۰
۳
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۲:۴۵
Aleksey Kazakov
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۰۰
Vasily Shirshov
۳
۰
Yurii Merkushin
Finished
۰۳:۱۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۳:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۰
Sergei Ogai
Finished
۰۳:۳۰
Dmitry Ignatiev
۰
۳
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۳:۴۵
Alexey Vlasov
۳
۱
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۰۰
Yurii Merkushin
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Anton Gerasimov
۳
۱
Aleksey Kazakov
Finished
۰۴:۱۵
Sergei Ogai
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۳۰
Ivan Pandur
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۴:۴۵
Nikita Sukharnikov
۳
۲
Vasily Shirshov
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۵:۰۰
Yurii Merkushin
۲
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۵:۱۵
Anton Gerasimov
۲
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Myagkov
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۰۵:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۶:۰۰
Dmitry Ignatiev
-
-
Yurii Merkushin
Finished
۰۶:۱۵
Anton Gerasimov
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۶:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۶:۳۰
Aleksey Kazakov
۳
۱
Alexey Vlasov
Finished
۰۶:۴۵
Nikita Sukharnikov
۳
۰
Vasily Shirshov
Finished
۰۶:۴۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Ararat Smoyan
۰
۳
Davit Mirzoyan
Finished
۰۲:۱۰
Hrayr Soghomonyan
۳
۲
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۲:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۳:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۳:۵۰
Hrayr Soghomonyan
۳
۲
Davit Mirzoyan
Finished
۰۴:۳۰
Armen Darbinyan
۱
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۴:۵۰
Hrayr Soghomonyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۶:۱۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Armen Darbinyan
Finished
۰۶:۳۰
Armen Darbinyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۷:۵۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۸:۳۰
Davit Mirzoyan
۳
۰
Armen Darbinyan
Finished
۰۸:۵۰
World
TT Trophy
Sebestyen Kovacs
۰
۰
Daniel Kriston
inprogress
۱۰:۳۰
Czech Republic
TT Star Series
Dmitrij Prokopcov
۰
۰
Amirreza Abbasi
inprogress
۱۰:۳۰